Zateplení stropů z hlediska úspory a kvality

Zateplení stropů u rodinných domů

Pokud jste do této doby ještě kvalitně nezateplili Váš dům, je právě ten pravý čas učinit tento krok. Náklady na vytápění se neustále zvyšují a vy jste v šoku z ročního vyúčtování za energie? Pomůžeme Vám ušetřit až 40 % z celkových nákladů na vytápění. Zateplením Vašeho domu můžete jen získat. Návratnost investice se počítá v rozmezí od 3 do 5 let.

Nejefektivnější zateplení současnosti s úsporouokolo 40%

Prvním krokem, který vede k nejefektivnějšímu způsobu úspor nákladů s minimálními počátečními investicemi, je rozhodně stropní izolace. Oproti ostatním dalším prostorám je zaizolování stropu nejlevnější metodou a naproti ostatním zabraňuje vzniku tzv komínového efektu, protože nejvíce tepla uniká právě stropem.

Foukaná izolace při aplikaci a zateplení stropů

Tepelná izolace stropu provádíme v současné době metodou tzv foukaná izolace. Díky tomu se jedná o velmi jednoduchou a rychlou práci, která z Vašeho domu neudělá staveniště a je provedena během několika hodin. Naše společnost využívá k tomuto typu zateplení vlastní materiál, vyvinutý přesně pro tyto potřeby. Jde o velmi odolné a jemné vlákno, které plní řadu funkcí. Mezi její skvělé vlastnosti patří:

Buďte chytří a ušetřete nemalé náklady za vytápění již tento rok. Ozvěte se nám a domluvte si schůzku s naším odborným technikem, který Vám rád poskytne potřebné informace a návrh toho nejlepšího řešení zateplení pro Váš dům.

Centrum pasivního domu

Co Vám nabízíme

Novinky a akce

Přátelé je to tu, novinka na trhu v zateplení stropů, máte jedinečnou šanci dozvědět se o této technologii jako jedni z prvních vůbec! pokračujte na článek o Zateplujeme.

Sleva na zateplení rodinných domů ve výši 20%, využijte jedinečnou nabídku zaizolovat svůj dům či domek se slevou 20%, vše pomocí revolučního a patentvaného materiálu, kterým je Machstav Granulate IS.

Nepřehlédněte

V dnešním úvodním dílu našeho seriálu o systémech izolace se blíže zaměříme na systém izolace metodou sendvičové panely, který sklízí nejedno uznání. Tato izolace se hodí i pro zateplení stropu a podhledu.

Slovo šetření se v současné době skloňuje stále častěji. Zateplení stropu je tak rozumným krokem jak šetřit za energie chytře!

Pozor na podvodné firmy, které se na trhu vyskytují

Zateplení a izolace

Priritní zpráva z oblasti aplikace zateplení a izolace stropu, pokračujte do článku Izolace a zateplení.

Uvažujete o zateplení rodinného domu, bytového domu nebo Vás zajímá zateplení komerčních prostorů? Pak právě Vám je určen následující článek, popisujicí veškeré aspekty z oblasti zateplení stropu a izolací objektů. Zateplení na všechny způsoby, které Vám poskytne objektivní nadhled nad možnostmi v jednotlivých typech budov a objektů.

Revoluční způsob v úspoře financí za zateplení stropu pomocí aplikace foukaná izolace, kde rychle a efektivně dosáhnete výborné úspory s rychlou návratností. Hledáte-li efektivní způsob nebo informace o tom, jak funguje izolace stropu, máme pro Vás conovou bombu.

Poradíme Vám, jak vybrat vhodného dodavatele pro zateplení a proč zateplovat, dále se dozvíte hodnotné informace o přípravných prací.

Tepelná izolace je v současné době již nutností nejen z hlediska úspory energií, ale také proto, že zateplení chrání Váš dům před opotřebením a také Vám nabízí mnoho dalších výhod, které rozhodně oceníte. Foukaná izolace zaujímá na současném trhu s tepelně izolačními materiály přední místo. Mezi tepelné mosty se dá považovat i dostatečně neizolované okno (např. okno, kterým táhne do bytu), některé společnosti nabízejí i tepelně ochranné žaluzie, které dokáží těmto únikům z větší části zabránit.

Zateplení stropu je rychlá práce, která vám dokáže ušetřit v průměru okolo 35%, využívá techniku foukané izolace. Metoda foukaná izolace patří bezesporu k nejoblíbenějším druhům izolace právě díky svým vlastnostem.

SEO optimalizace