Zateplení stropů z hlediska úspory a kvality

Sendvičové panely

Systémy sendvičové. Používají se zejména u vnitřních systémů izolace. Jejich princip tkví v přidání tepelné izolace mezi obvodovou zeď a sádrokartonovou desku. Může se vytvořit i vzduchová mezera. Výhodou jsou dobré tepelně izolační vlastnosti a dlouhá životnost, nevýhodou je finanční náročnost a pracnost, bez vzduchové mezery může docházet ke kondenzaci vodních par.

Sendvičové panely a cena

INVESTICE, KTERÁ SE VYPLATÍ. Investice do zateplení může přinést až 60 % úsporu výdajů za teplo. Vyplatí se zateplit nejen starší domy, u kterých někdy můžeme zaznamenat až poloviční únik dodávaného tepla, ale i novostavby. Čím lépe je objekt zaizolován, tím větších úspor lze dosáhnout. Zateplením stropu mezi obytným a neobytným (nevytápěným) podlažím se dá ušetřit více než pětina nákladů na výtop.

Ceny izolace, ceny foukané izolace

Ceny se sice stále mění, odvíjí od konkrétního případu a je lepší si vždy zjistit konkrétní situaci na trhu v čase, kdy chceme zateplení provádět, ovšem přibližný nástin nikdy není na škodu. Cena běžné izolační desky na českém trhu se pohybuje v rozmezí, které Vám rádi osvětlíme na konkrétní situaci. Za stejný objem foukané izolace zaplatí zákazník v některých případech i zlomek těchto cen, vše je závislé na spoustě faktorů a hlavně izolačních vlastnostech. Nesmíme opomenout započítat náklady na práci, které jsou u foukané izolace většinou zahrnuty v ceně. Samozřejmě se dají najít i levnější nebo naopak dražší varianty. Při zateplení domu běžnými metodami se uvádí návratnost investice asi 5-10 let, při zateplení foukanou izolací se tato doba, nejen díky nízkým nákladům na realizaci, zkracuje na 3-6 let. Zateplení objektu lze samozřejmě po domluvě s provádějící firmou zaplatit formou splátek.

Centrum pasivního domu

Co Vám nabízíme

Novinky a akce

Přátelé je to tu, novinka na trhu v zateplení stropů, máte jedinečnou šanci dozvědět se o této technologii jako jedni z prvních vůbec! pokračujte na článek o Zateplujeme.

Sleva na zateplení rodinných domů ve výši 20%, využijte jedinečnou nabídku zaizolovat svůj dům či domek se slevou 20%, vše pomocí revolučního a patentvaného materiálu, kterým je Machstav Granulate IS.

Nepřehlédněte

V dnešním úvodním dílu našeho seriálu o systémech izolace se blíže zaměříme na systém izolace metodou sendvičové panely, který sklízí nejedno uznání. Tato izolace se hodí i pro zateplení stropu a podhledu.

Slovo šetření se v současné době skloňuje stále častěji. Zateplení stropu je tak rozumným krokem jak šetřit za energie chytře!

Pozor na podvodné firmy, které se na trhu vyskytují

Zateplení a izolace

Priritní zpráva z oblasti aplikace zateplení a izolace stropu, pokračujte do článku Izolace a zateplení.

Uvažujete o zateplení rodinného domu, bytového domu nebo Vás zajímá zateplení komerčních prostorů? Pak právě Vám je určen následující článek, popisujicí veškeré aspekty z oblasti zateplení stropu a izolací objektů. Zateplení na všechny způsoby, které Vám poskytne objektivní nadhled nad možnostmi v jednotlivých typech budov a objektů.

Revoluční způsob v úspoře financí za zateplení stropu pomocí aplikace foukaná izolace, kde rychle a efektivně dosáhnete výborné úspory s rychlou návratností. Hledáte-li efektivní způsob nebo informace o tom, jak funguje izolace stropu, máme pro Vás conovou bombu.

Poradíme Vám, jak vybrat vhodného dodavatele pro zateplení a proč zateplovat, dále se dozvíte hodnotné informace o přípravných prací.

Tepelná izolace je v současné době již nutností nejen z hlediska úspory energií, ale také proto, že zateplení chrání Váš dům před opotřebením a také Vám nabízí mnoho dalších výhod, které rozhodně oceníte. Foukaná izolace zaujímá na současném trhu s tepelně izolačními materiály přední místo. Mezi tepelné mosty se dá považovat i dostatečně neizolované okno (např. okno, kterým táhne do bytu), některé společnosti nabízejí i tepelně ochranné žaluzie, které dokáží těmto únikům z větší části zabránit.

Zateplení stropu je rychlá práce, která vám dokáže ušetřit v průměru okolo 35%, využívá techniku foukané izolace. Metoda foukaná izolace patří bezesporu k nejoblíbenějším druhům izolace právě díky svým vlastnostem.

SEO optimalizace