Zateplení stropů z hlediska úspory a kvality

V čem spočívá foukaná minerální izolace?

Jedná se o klasickou stavební izolaci, aplikovanou do stavby speciálně určeným způsobem za pomoci stroje. Izolační materiál pro tyto izolace stropu se vyrábí v závodě. Tento typ zaručuje dokonalou izolaci i v hůře přístupných místech, a nevzniká při ní odpad. Při aplikaci není nutné zasahovat do konstrukce domu nebo organizace, tudíž stavba může být v obvyklém provozu.

Vše o metodě foukaná izolace a izolace stropů

O této izolaci máte možnost dozvědět se i z televize, z tzv. „kutilských“ pořadů typu Receptář prima nápadů nebo Rady ptáka Loskutáka. Foukaná izolace se vyrábí například z minerální vlny Granulate IS, přičemž v ceně materiálu jsou započítané práce, a tím je zákazník neplatí zvlášť. Pomocí této izolace je možné ušetřit na vytápění domu, bytu nebo organizace až 50% výdajů na energii.

Přesvědčivé argumenty proč zvolit izolaci stropu

Ve prospěch výběru této izolace svědčí také fakt, že při její aplikaci nevzniká v prostorách domu odpad, čímž je ušetřena další práce. Izolaci je možno aplikovat relativně rychle, například zateplení půdy může být hotové za 3 hodiny s 50% úsporou. Foukaná minerální izolace se vám vyplatí i přesto, že je v režii odborné firmy.

Foukaná izolace a zateplení stropu

Použití izolace je možné u novostaveb i rekonstruovaných domů či bytů. Dále je využití u panelových domů, škol, historických objektů, výrobních nebo skladových hal, zábavních nebo sportovních center. Pokud to okolnosti na stavbě dovolí, aplikace izolace je možná i do šikmých a svislých konstrukcí. Touto izolací si můžete zateplit podlahu, strop, půdu, podkroví, stěny a střechu. Mohou se vyskytnout problémy při aplikaci či riziko vzniku tepelných mostů, při kterých uniká teplo, ale u tohoto typu izolace se uvádí téměř nulová rizika v obou případech.

Centrum pasivního domu

Co Vám nabízíme

Novinky a akce

Přátelé je to tu, novinka na trhu v zateplení stropů, máte jedinečnou šanci dozvědět se o této technologii jako jedni z prvních vůbec! pokračujte na článek o Zateplujeme.

Sleva na zateplení rodinných domů ve výši 20%, využijte jedinečnou nabídku zaizolovat svůj dům či domek se slevou 20%, vše pomocí revolučního a patentvaného materiálu, kterým je Machstav Granulate IS.

Nepřehlédněte

V dnešním úvodním dílu našeho seriálu o systémech izolace se blíže zaměříme na systém izolace metodou sendvičové panely, který sklízí nejedno uznání. Tato izolace se hodí i pro zateplení stropu a podhledu.

Slovo šetření se v současné době skloňuje stále častěji. Zateplení stropu je tak rozumným krokem jak šetřit za energie chytře!

Pozor na podvodné firmy, které se na trhu vyskytují

Zateplení a izolace

Priritní zpráva z oblasti aplikace zateplení a izolace stropu, pokračujte do článku Izolace a zateplení.

Uvažujete o zateplení rodinného domu, bytového domu nebo Vás zajímá zateplení komerčních prostorů? Pak právě Vám je určen následující článek, popisujicí veškeré aspekty z oblasti zateplení stropu a izolací objektů. Zateplení na všechny způsoby, které Vám poskytne objektivní nadhled nad možnostmi v jednotlivých typech budov a objektů.

Revoluční způsob v úspoře financí za zateplení stropu pomocí aplikace foukaná izolace, kde rychle a efektivně dosáhnete výborné úspory s rychlou návratností. Hledáte-li efektivní způsob nebo informace o tom, jak funguje izolace stropu, máme pro Vás conovou bombu.

Poradíme Vám, jak vybrat vhodného dodavatele pro zateplení a proč zateplovat, dále se dozvíte hodnotné informace o přípravných prací.

Tepelná izolace je v současné době již nutností nejen z hlediska úspory energií, ale také proto, že zateplení chrání Váš dům před opotřebením a také Vám nabízí mnoho dalších výhod, které rozhodně oceníte. Foukaná izolace zaujímá na současném trhu s tepelně izolačními materiály přední místo. Mezi tepelné mosty se dá považovat i dostatečně neizolované okno (např. okno, kterým táhne do bytu), některé společnosti nabízejí i tepelně ochranné žaluzie, které dokáží těmto únikům z větší části zabránit.

Zateplení stropu je rychlá práce, která vám dokáže ušetřit v průměru okolo 35%, využívá techniku foukané izolace. Metoda foukaná izolace patří bezesporu k nejoblíbenějším druhům izolace právě díky svým vlastnostem.

SEO optimalizace